Skip to main content

Znalostní databáze

Vše, co potřebujete k pochopení
plazmové technologie, na jednom místě

Znalostní databáze

Vše, co potřebujete k pochopení
plazmové technologie, na jednom místě

Vítejte ve znalostní databázi

Jsme hrdí na své rozsáhlé odborné znalosti a komplexní porozumění procesům plazmové technologie. V databázi našich hlavních webových stránek se nacházejí nejrůznější mediální nástroje a vědecké články, které jsme vám zpřístupnili. Níže naleznete všechny příslušné odkazy, protože jsme vášnivými uživateli plazmy a rádi bychom se o to s vámi podělili!

 • Znalostní články

  Znalostní články

  Naše znalostní články jsou cenným zdrojem, který nabízí podrobné informace a náhled na různé aspekty plazmové technologie a její aplikace. Zahrnují témata, jako jsou aktuální výsledky výzkumu, reálné aplikace, péče a údržba a nejnovější vývoj v oblasti plazmy. Prokazují naše odborné znalosti a náš závazek být lídrem v oblasti plazmové úpravy. Pomáhají našim zákazníkům uspět tím, že jim umožňují plně využít potenciál technologie a udržet si náskok na neustále se měnícím trhu.

 • Brožura o produktech

  Brožura o produktech

  Ve společnosti Henniker Plasma jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout celou řadu systémů plazmové úpravy pro různé aplikace a průmyslová odvětví. Naše plazmové systémy mohou čistit a aktivovat povrchy a nanášet na ně povlaky, aby se zlepšily jejich vlastnosti a výkon. Ať už potřebujete stolní plazmovou čističku, velkoformátovou plazmovou komoru, nebo atmosférický plazmový hořák, máme pro vás to správné řešení. Naše plazmové systémy se snadno používají, jsou spolehlivé a všestranné. Můžete si stáhnout naše produktové brožury a dozvědět se více o specifikacích a funkcích jednotlivých modelů. Můžete nás také kontaktovat pro bezplatnou konzultaci a cenovou nabídku. Společnost Henniker Plasma je vaším spolehlivým partnerem v oblasti plazmové povrchové technologie.

 • Tisková zpráva

  Tisková zpráva

  Přímým přístupem k našim tiskovým zprávám na našich webových stránkách se snažíme podpořit transparentní a informativní platformu pro odborníky z médií a z oboru. Tato iniciativa umožní novinářům být informováni o nejnovějších pokrocích, průlomových technologiích a úspěších laboratoří a spolupráce společnosti Henniker Plasma po celém světě.

 • Případové studie

  Případové studie

  Naše případové studie se zabývají reálnými aplikacemi špičkových technologií společnosti Henniker Plasma a zdůrazňují jejich transformační dopad v různých odvětvích. Prostřednictvím řady podrobných případových studií zkoumáme, jak naše odborné znalosti a inovace pomohly podnikům optimalizovat výrobní procesy, zvýšit výkonnost výrobků a dosáhnout pozoruhodných pokroků v oblasti modifikace povrchu. Kliknutím na níže uvedený odkaz si můžete přečíst příběhy o úspěších a hmatatelných výsledcích dosažených díky spolupráci mezi společností Henniker Plasma a jejími cennými partnery.
 • Knihovna materiálů

  Knihovna materiálů

  Věda o materiálech stojí v čele mnoha současných technologických pokroků, například v oblasti výroby zdravotnických prostředků, filtrace, letectví a zpracování polovodičů. Plazmová úprava je již dlouho známá jako metoda, která dokáže změnit povrchové vlastnosti široké škály materiálů, aniž by jakkoli ovlivnila jejich objemové vlastnosti, a tím přidat výrobku významnou funkční a obchodní hodnotu a/nebo nahradit nákladné či neefektivní procesní kroky.

  On-line knihovna materiálů společnosti Henniker je rostoucí referenční oblastí, která poskytuje podrobná měření povrchových vlastností široké škály materiálů před plazmovou úpravou a po ní. Kliknutím na níže uvedený odkaz získáte další informace.

 • Videa

  Videa

  Naše videa ukazují naše plazmové systémy, výzkum a jejich rozmanité reálné využití v různých oblastech. Můžete se dozvědět více o vědě o plazmě, sledovat nejnovější objevy nebo prozkoumat naši technologii prostřednictvím naší sbírky videí. Podívejte se na ně na našem kanálu YouTube nebo na naší stránce s videi, když kliknete na odkaz níže.

 • Často kladené otázky

  Oblíbené nejčastější dotazy

  • Co je to plazmová úprava? 
  • K čemu slouží úprava plazmou? 
  • Jak dlouho trvá úprava plazmou? 

  Chcete-li se dostat na komplexní stránku, která se zabývá těmito a dalšími dotazy, navštivte laskavě uvedený odkaz. Tato stránka byla vytvořena jako odpověď na nejčastější dotazy týkající se naší technologie.

Jste připraveni na průzkum?

Chápeme, že plazmová technologie vám nemusí být známá, ale to nevadí – jsme tu od toho, abychom vám pomohli. Poskytujeme bezplatné informace bez zbytečných řečí, abychom vám ukázali, co je možné. Kontaktujte nás ještě dnes.

Podívejte se, co říkají naši zákazníci.

 • "Henniker provided a tailored product to match our exact requirements. They are a pleasure to work with."

  Dr Will Shu - Heriot Watt University

  Herrot Watt University

 • "Our collaborative work with the team at Henniker was a very positive experience and one that we look forward to developing further."

  Ewen Kellar - TWI

  TWI

 • "We are very impressed with the ease of use and reliability of our plasma unit and were producing results within minutes of setting it up."

  Dr Neil Wilson - Warwick University

  Warwick University

 • "Henniker really stood out, both in their product range and technical knowledge. They are a great company to work with."

  Karthik Nair - University of Bradford

  Bradford University

 • "Henniker’s plasma systems have delivered tangible benefits to us right from day one. The team there are very easy to work with."

  Ian Bruce - Coopervision

  Coopervision

 • "Henniker’s after sales support is first class. They have always been extremely responsive if we have ever had need to call on them."

  Steve Rackham - Teledyne

  Teledyne

 • "Henniker guided us to choose the most suitable plasma unit for our application, ensured an accelerated delivery time & guided us through the very easy setup. We obtained quality results with their unit within minutes of setup & consistent results thereafter. The support they have provided has been rapid and helpful."

  Dr Ravi Desai - Making Lab, Francis Crick Institute

  bae sys logo

 • "Henniker provided our team with excellent service during the course of our work together, the plasma cleaner arrived quickly and was installed with ease, giving us visible results from the outset."

  Dr Panagiotis Manesiotis BSc MRSC - Queen’s University Belfast

  bae sys logo

 • "The technical team at Henniker are very knowledgeable, supportive and always approachable. I have found it a pleasure to work with them"

  Sam Baxter - BAE Systems, MAI

  bae sys logo

  Nadšení pro plazmu®
  Spojte se s námi

  Místní kontakt

  SPECION, s. r. o.
  Ing. Martin Bačík
  Květnového vítězství 332/31
  149 00 Praha 4 - Chodov
  Prague 4, Czech Republic

  Tel: +420 244 402 091
  E Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Henniker Plasma, 3 Berkeley Court, Manor Park, Runcorn, WA7 1TQ, UK +44 (0) 1925 830771 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.