Skip to main content

Kontaktujte nás

Podpora v průběhu procesu

Kontaktujte nás

Podpora v průběhu procesu

Budeme rádi, když se na nás obrátíte

V rámci našeho závazku ke spokojenosti zákazníků poskytujeme řadu služeb pro nové i stávající zákazníky, které jsou podpořeny moderním výzkumným zařízením a kvalifikovaným týmem. Jsme tu, abychom vám pomohli s informovaným rozhodnutím. Chápeme, jak důležité je zvolit správný přístup, a budeme vás po celou dobu podporovat.

 • Zadejte poptávku

  Zadejte poptávku

  Spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou. Pokud se na nás obrátíte prostřednictvím naší kontaktní stránky, můžete očekávat vstřícný a individuální přístup k vašemu dotazu. Těšíme se, že se nám ozvete, a pomůžeme vám na vaší cestě za plazmou.

  Pro zaslání poptávky nebo žádosti o cenovou nabídku jednoduše použijte níže uvedený odkaz.

 • Obraťte se na náš místní prodejní tým

  Obraťte se na náš místní prodejní tým

  Pro zajištění individuální asistence vás zveme, abyste si naplánovali následný hovor s naším specializovaným místním prodejním týmem. Ochotně vám poskytnou další informace a zodpoví všechny vaše dotazy. Kontaktujte nás nyní a domluvte si vhodný čas pro váš hovor.

 • Rezervujte si Den objevování

  Rezervujte si Den objevování

  Snažíme se odhalit neuvěřitelný potenciál plazmy v různých oblastech, od nanotechnologií a materiálové vědy až po biomedicínský výzkum a další. Uvědomujeme si také, že plazmová technologie může být pro některé naše potenciální zákazníky novou a neznámou oblastí. S ohledem na to jsme připravili naše bezplatné Dny objevování. Představují jedinečnou příležitost přinést své vzorky a zjistit, jak můžeme vyhovět vašim specifickým potřebám.

 • Podpora a služby

  Podpora a služby

  Chápeme, jak důležitou roli hrají výjimečné služby a podpora při dosahování vašich obchodních cílů. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout jedinečné odborné znalosti a špičková řešení, jež vám pomohou uspět ve světě plazmové povrchové úpravy. Uznáváme, že každý podnik je jedinečný a má specifické požadavky a výzvy. Proto uplatňujeme individuální přístup ke službám a podpoře. Náš tým s vámi úzce spolupracuje, aby porozuměl vašim potřebám, cílům a omezením, a následně poskytuje řešení na míru, která dokonale odpovídají vašim cílům. Svůj požadavek na služby a podporu můžete odeslat pomocí níže uvedeného formuláře.
 • Žádost o školicí den

  Žádost o školicí den

  Odhalte potenciál svého plazmového systému a využijte jedinečnou příležitost zúčastnit se s námi poutavého školení, které změní váš pohled na plazmovou technologii. Věříme, že je třeba rozvíjet dlouhodobé vztahy. Účast na našem školicím dni není jen jednorázovou akcí, ale otevírá dveře k trvalé podpoře, mentorství a celosvětové síti nadšenců pro plazmu. Zůstaňte s námi ve spojení a pokračujte v růstu i po skončení školení.

 • Připojte se k našemu adresáři pro zasílání e-mailů

  Připojte se k našemu adresáři pro zasílání e-mailů

  Vstupem získáte přístup k našim nejnovějším zprávám, poznatkům a webinářům, které zahrnují širokou škálu témat z naší rozsáhlé znalostní databáze. Od ostatních adresářů se lišíme tím, že se zavazujeme poskytovat vám pouze čtvrtletní e-mail. To znamená, že budete dostávat včasné aktualizace, aniž byste byli zahlceni nadměrným množstvím zpráv. Zaregistrujte se ještě dnes a buďte informováni bez přetížení doručené pošty!

Společnost Henniker a její přidružené společnosti si uvědomují důležitost ochrany informací shromážděných od uživatelů při provozu těchto webových stránek a podnikají přiměřené kroky k zachování bezpečnosti, integrity a soukromí všech informací v souladu s našimi zásadami ochrany soukromí a osobních údajů. Poskytnutím informací společnosti Henniker souhlasíte s postupy popsanými v našem oznámení o ochraně osobních údajů.

 

Stále si nejste jistí?
Obraťte se na nás ještě dnes a získejte bezplatnou radu bez zbytečných řečí.

Podívejte se, co říkají naši zákazníci.

 • "Henniker provided a tailored product to match our exact requirements. They are a pleasure to work with."

  Dr Will Shu - Heriot Watt University

  Herrot Watt University

 • "Our collaborative work with the team at Henniker was a very positive experience and one that we look forward to developing further."

  Ewen Kellar - TWI

  TWI

 • "We are very impressed with the ease of use and reliability of our plasma unit and were producing results within minutes of setting it up."

  Dr Neil Wilson - Warwick University

  Warwick University

 • "Henniker really stood out, both in their product range and technical knowledge. They are a great company to work with."

  Karthik Nair - University of Bradford

  Bradford University

 • "Henniker’s plasma systems have delivered tangible benefits to us right from day one. The team there are very easy to work with."

  Ian Bruce - Coopervision

  Coopervision

 • "Henniker’s after sales support is first class. They have always been extremely responsive if we have ever had need to call on them."

  Steve Rackham - Teledyne

  Teledyne

 • "Henniker guided us to choose the most suitable plasma unit for our application, ensured an accelerated delivery time & guided us through the very easy setup. We obtained quality results with their unit within minutes of setup & consistent results thereafter. The support they have provided has been rapid and helpful."

  Dr Ravi Desai - Making Lab, Francis Crick Institute

  bae sys logo

 • "Henniker provided our team with excellent service during the course of our work together, the plasma cleaner arrived quickly and was installed with ease, giving us visible results from the outset."

  Dr Panagiotis Manesiotis BSc MRSC - Queen’s University Belfast

  bae sys logo

 • "The technical team at Henniker are very knowledgeable, supportive and always approachable. I have found it a pleasure to work with them"

  Sam Baxter - BAE Systems, MAI

  bae sys logo

  Nadšení pro plazmu®
  Spojte se s námi

  Místní kontakt

  SPECION, s. r. o.
  Ing. Martin Bačík
  Květnového vítězství 332/31
  149 00 Praha 4 - Chodov
  Prague 4, Czech Republic

  Tel: +420 244 402 091
  E Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  Henniker Plasma, 3 Berkeley Court, Manor Park, Runcorn, WA7 1TQ, UK +44 (0) 1925 830771 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.